Webinář - ZDARMA

Jak se zbavit negativního vlivu z dětství, ve vztahu k penězům.

Nic není náhoda. Vše, co se nám děje, je vlivem toho, co se nám dělo v dětství. Mozek nás totiž ovládá a co je uloženo v mozku, je již z dětství a dokonce ještě předtím, něž jsme se narodili. Všechno, co jsme viděli, slyšeli a zažili doma, je v mozku uloženo a my s tím podvědomě pracujeme. Na úrovni vědomí ani vlastně nejsme schopni pracovat s tím, co všechno v mozku máme uloženo. 

Máte vyřešený vztah k penězům?

Pokud nemáte vyřešený vztah k penězům, nemůžete naučit správný vztah, ani své dítě. 

Zda máte ten správný vztah k penězům, ale nezjistíte sami, protože nemáte ten správný nadhled. 

Chcete to zjistit?

Využijte k tomu tento webinář, který se koná

6.1.2022 v 19 hod.

Myslíte si, že správný vztah k penězům máte?

Tak se pojďte ujistit, že to tak opravdu je. Nic vás to nestojí, jen tomu věnujte zhruba 2 hodiny času. To přeci stojí za to, abyste si prověřili, jak na tom opravdu jste. 

Vaše rodina, se má z vašeho pohledu dobře. Máte práci, možná dvě nebo dokonce tři, abyste si nemuseli nic odříkat. Koupíte dětem i sobě vše, co pořebujete. Zaplatíte všechny kroužky, svoje záliby, jezdíte někdy na rodinné výlety, celý rok šetříte na dovolenou a letíte k moři. Jste sice od rána do večera a někdy i do noci v práci, ale máte vše.

Co však vidí vaše dítě?

Nejste skoro vůbec doma, protože musíte pracovat, aby bylo dost peněz. Na běžný život se musí opravdu těžce makat. Často říkáte, že nemáte čas, protože chodíte do práce, aby bylo dost peněz na dovolenou, výlety, kroužky, zájmy... prostě , abyste se měli dobře. Dítě však má pocit, že bez této dřiny a odříkání, to mít nemůže. Na některé požadavky odpovídáte, to stojí hodně peněz, nejdřív na to musíme ušetřit, nejdřív je musím vydělat nebo dokonce dítěti, řeknete, že je taky nemáte zadarmo a musíte si je nejdřív zasloužit a odpracovat, případně vydat spoustu energie a času.

Mozek dítěte si ukládá, peníze si musíme zasloužit, nemůžeme je mít jen tak, jsou náročné na čas. Při konfliktu, při ztrátě nebo zničení nějaké věci, to okomentujete: "Víš kolik to stálo? Kolik času, jak moc jsem musela pracovat?" Dítě má pocit vinny a vzniká strach, který je spojený s penězi. Mohla bych bych pokračovat i extrémnějšími reakcemi, které nám dospělím připadají normální a v pořádku, protože i my jsme tohle slyšeli, viděli a zažili ve svém dětství. Je to, ale opravdu v pořádku? Je to správný vztah k penězům?

Spoustu takových běžných situací, si popíšeme na webináři. Třeba, jak platíte pravidelné platby a co o nich říkáte. Nebo když žijete od výplaty k výplatě, ale dáváte všem všechno, co potřebují, jak to vidí vaše dítě. Co si nesete po generace, když se stalo něco špatného, jako například vaší rodině byl zabaven majetek a přišli o všechno, co měli. Nebo když rodinu někdo okradl, podvedl, jaký to mělo vliv na další generace. Jak je potřeba, když máte dost peněz, dávat těm, co mají málo a nakonec neměl nikdo nic. Jak bohatí jsou zlí a špatní nebo dokonce, když mají tak hodně peněz, nemohli je vydělat poctivě, určitě kradou. Nebo jak je nutné šetřit, co kdyby se něco stalo. Jak se nesmí utrácet jen tak..... během života nám uteče mnoho slov ať vědomě, v emocích nebo nevědomě a všechny si dítě ukládá do svého mozku, který pak podvědomě vytváří vztah k penězům v podobných nebo stejných situacích.

Zajímá vás to, poznáváte některé situace, registrujte se na webinář, který se koná

6.1.2022 v 19 hod.